A picture

Navigácia

Výber jazyka

Územné plány

uzemneplany.sk

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

 

 

yt/helpa     -    Youtube stránka           

Obsah

Výsledky volieb 1. kolo

 

Výsledky volieb do orgánov Banskobystrického samosprávneho kraja - 9.11.2013 

 

Počet oprávnených voličov    2296

Počet zúčastnených voličov    391

Percentuálna účasť              17,02%

 

Počet platných hlasov pre predsedu 370

Počet platných hlasov pre poslancov 382

 

Odovzdané hlasy pre predsedu:

1. Marián Kotleba, Ing., Mgr.          146

2. Vladimír Maňka, Ing.                  142

3. Ľudovít Kaník, Ing.                      37

4. Karol Konárik, Ing.                       16

5. Ondrej Binder                             10

6. Ladislav Fízik, PhDr., PhD.             6

7. Emil Samko, Mgr. et. Mgr., PhD.    5

8. Pavel Chovanec, Ing.                   4

9. Jozef Sásik, Ing.                        2

10. Jaroslav Sekerka, JUDr.              2

11. Andrea Jenčíková, Mgr.             0          

 

Odovzdané hlasy pre poslancov:

1. Eva Wolframová, MUDr.             139

2. Jaroslav Demian, Ing.                 108

3. Peter Baliak, Ing.                        92

4. Jozef Tokár                                81

5. Mária Majerčíková, Mgr.                 79

6. Slavomír Pôbiš, Bc.                      79

7. Dušan Ďurčenka, Ing.                  75

8. Edita Niklová, RNDr.                    74

9. Marek Bošeľa, Ing.                      70

10. Martin Tkáčik, MUDr.                 65

11. Pavel Belko                              58

12. Ján Račák, Mgr.                       55

13. Tomáš Abel, JUDr., PhD.          45

14. Rafael Ambros, Ing.                 45

15. Milan Petrla, Ing.                    38

16. Ingrid Betková                       37

17. Roman Kubaliak                      36

18. Ľubica Štugnerová, M.A.          36

19. Štefan Kráľ, Ing.                    32

20. Milan Chudík                          25

21. Marian Smola                        18

22. Vladimír Strmeň, Ing.             16

23. Roman Švantner, Ing.            15

24. Peter Štulajter                      14

25. Rastislav Vagaday, Mgr.          14

26. Dušan Švantner, Ing.             13

27. Timotej Brenkus                    10

28. Ján Králik, Ing.                        9

29. Jozef Figľuš                            7

30. Peter Hanko, Mgr.                  7

31. Jaroslav Mojžiš, Ing.                6

32. Michal Kič, Ing.                      5

33. Marcela Kohútová, Ing.           3