A picture

Navigácia

Výber jazyka

Územné plány

uzemneplany.sk

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

 

 

yt/helpa     -    Youtube stránka           

Obsah

 

 

 

 

Správy

prvá prechádzajúci
z 3
posledná

Deň zdravia

Zdravotná poisťovňa Dôvera Vás pozýva na Deň zdravia - 24.5.2018 celý text

ostatné | 21. 5. 2018 | Autor: Anna Babeľová

Návštevný poriadok NAPANT

- prípravné práce na vydanie nového poriadku celý text

ostatné | 21. 5. 2018 | Autor: Anna Babeľová

19. ročník Detského folklórneho festivalu Kolovrátok

Srdečne Vás pozývame na 19. ročník DFF Kolovrátok, ktorý začína už v sobotu 26. mája o 16.oo hod. na námestí obce- pozvánkou našich hosťujúcich súborov z Bratislavy a našimi najmenšími tanečníkmi z DFS Heľpančok celý text

ostatné, náš tip | 18. 5. 2018 | Autor: Mgr. Mária Kemková

Naše krásne detské hlásky postupujú na celoslovenskú súťaž do Habovky

Víťazi Horehronskej valašky postúpili na krajskú súťažnú prehliadku hudobného folklóru detí kde krásne reprezentovali našu obec. Dievčenská spevácka skupina postúpila na celoštátnu prehliadku do Habovky, Sára sa umiestnila v zlatom pásme a zlaté pásmo si odnieslo aj duo - Sára+Dominika. Po prvý krát v histórii valašky postúpila na krajské kolo aj detská ľudová hudba pod vedením Mgr.Art. I.Vlakha, ktorá získala bronzové pásmo. celý text

ostatné, náš tip | 5. 5. 2018 | Autor: Mgr. Mária Kemková

Speváci a hudobníci z Heľpy získali Horehronskú valašku

55. ročník Horehronskej valašky sa stal pamätným pre našu obec. Práve na tomto jubilejnom ročníku sa naši speváci a hudobníci stali držiteľmi putovnej valašky. Gratulujeme všetkým našim umelcom, ktorí svojimi detskými, čistými hláskami zviditeľňujú našu obec a náš viachlasný spev. celý text

ostatné | 2. 5. 2018 | Autor: Mgr. Mária Kemková

Ocenenie - Obec Heľpa sa stala Komunitou priateľskou deťom a mladým ľuďom

Vážený pán starosta Peter Hyriak,

radi by sme Vás informovali, že Vaša samospráva bola nominovaná na ocenenie Komunita priateľská deťom a mladým ľuďom za rok 2017, ktoré udeľuje Nadácia pre deti Slovenska spoločne s partnermi KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group a Združenie miest a obcí Slovenska. Zároveň by sme Vás chceli informovať, že odborná komisia sa rozhodla toto ocenenie Vašej samospráve udeliť, k čomu Vám srdečne blahoželáme.

Ocenenie sa udeľuje samosprávam, ktoré v predchádzajúcom roku systematicky pracovali na tom, aby zlepšili podmienky života detí a mladých ľudí a zapájali ich do verejného života. Ocenené samosprávy získavajú finančný príspevok 3 000 Eur na ďalší rozvoj aktivít s deťmi a mladými ľuďmi ako aj s organizáciami a inštitúciami, ktoré s nimi pracujú.

Slávnostné udeľovanie ocenenia Komunita priateľská deťom a mladým ľuďom za rok 2017 sa uskutoční na 29. sneme ZMOS v termíne 23. - 24. mája 2018 počas sprievodného večerného programu – Ocenenia OSKAR BEZ BARIÉR

Tešíme sa z Vašej práce v prospech detí a mladých ľudí, ako aj na ďalšiu spoluprácu a osobné stretnutie pri odovzdávaní ocenenia.
celý text

ostatné | 2. 5. 2018 | Autor: Mgr. Mária Kemková

Oznam o zabezpečení ambulantnej zdravotnej starostlivosti v obci Heľpa

MUDr. Jaroslav Belluš, definitívne ukončuje svoju prax všeobecného lekára pre dospelých v ambulancii Heľpa dňa 30. 4. 2018.
Zdravotná dokumentácia bude premiestnená do ambulancie v Závadke nad Hronom.
Od 2. 5. 2018 do 31. 5. 2018 bude ambulantnú zdravotnú starostlivosť zabezpečovať MUDr. Peter Kukula v ambulancii v Závadke nad Hronom.
Momentálne sa hľadajú možnosti v súčinnosti s MUDr. P. Kukulom, zabezpečiť zdravotnú starostlivosť v ambulancii Heľpa od 1. 6. 2018.
Ďakujeme za pochopenie.
celý text

ostatné, náš tip | 27. 4. 2018 | Autor: Mgr. Mária Kemková

Kvalita vody vo verejnom vodovode obce Heľpa

Odpoveď na list od Stredoslovenskej vodárenskej prevádzkovej spoločnosti, a.s. celý text

ostatné | 24. 4. 2018 | Autor: Mgr. Mária Kemková

Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzických osôb

- tlačivá pre Materskú školu a Základnú umeleckú školu celý text

ostatné | 23. 4. 2018 | Autor: Anna Babeľová

Výberové konanie - riaditeľ/ka ZŠ Školská 604/17, Heľpa

Výberové konanie celý text

ostatné | 16. 4. 2018 | Autor: Mgr. Mária Kemková
prvá prechádzajúci
z 3
posledná